od 23.září do 23.října 

Znamení zvěrokruhu > váhy

Podstata: vztahování se
Vládce: Venuše
Dny týdne: středa, pátek
Živočichové: vrabec, koroptev, domácí zvířata
Rostliny: azalka, lilie, meduňka, broskvoň, černý rybíz
Kameny: tyrkys, opál, smaragd, diamant, safír, beryl
Kov: měď
Barvy: bleděmodrá, světležlutá, světlezelená, černá
  
Čísla: 3, 5, 6, 10, 25, 27, 35
Silná stránka: vyrovnanost
Slabá stránka: bezstarostnost
Charakter: sangvinicko-flegmatický
Sympatická znamení: Váhy, Střelec, Vodnář, Blíženci
Neutrální znamení: Býk, Lev, Panna, Ryby
Pozor na: Štír, Kozoroh, Beran, Rak

váhy V tomto znamení se rodí většinou milí a sympatičtí lidé. Usilují vždy o soulad ať už se jedná o jakoukoli oblast. Jsou nerozhodní, ale při volbě jim pomáhá jejich vrozená intuice. Znamení Vah nese v sobě rozpor mezi introvertním a extrovertním typem člověka. Tito lidé jsou převážně intelektuálně založení. Upřímně se radují z každého příjemně prožitého dne. Mívají dobrý vztah k umění a často jsou sami umělecky nadaní. Milují šperky, zábavu a vkusné oblečení. Bývají často velmi poctiví a pravdomluvní. Příčí se jim jakákoli přetvářka a dokáží jít bezohledně i proti svému bližnímu, pokud vědí, že nemají pravdu. V opačném případě jsou ochotni jim vždy pomoci. Rychle si získávají přátelství druhých. Nebojí se sporů, vedou je však vždy ke klidu a míru. Bývají však lehce ovlivnitelní a nerozvážní. Dalším záporem může být někdy až nadměrná citlivost a sklon k netrpělivosti. Lidé narozeni ve znamení Vah se mohou celkem dobře uplatnit v jakémkoli povolání. Nejvíce jim bude vyhovovat práce s lidmi, kde mohou využít své společenské schopnosti. Velkých úspěchů mohou dosáhnout v obchodě nebo v umění. Mají vysoké ideály a jsou ctižádostiví. Váhy potřebují k životu jistou volnost, nemohu však žít osaměle. K překonávání nesnází a životních překážek potřebují partnera, který by je podpořil. V jejich životě zaujímá láska a manželství velmi významné místo. Pokud jsou opravdu zamilovaní, jsou schopni se i do určité míry pro svého druha obětovat. Lidé ve Vahách bývají tělesně zdatní a nehrozí jim tedy velké zdravotní potíže. Nejčastěji trpí onemocněním ledvin a nervovými chorobami. Většinou mívají krásné a souměrné tělo.

Žena Váha má potřebu dokonalosti a souladu. Je vždy upravená, byt má dokonale uklizen. Všechno je, jak má být. To samé očekává od druhých. Nemá ráda, když se naruší její harmonogram. Je to člověk s jemným estetickým cítěním. Nepotrpí si na zapadlé putyky a bufety. I svého partnera vnímá jako svůj elegantní doplněk. Musí být slušivě oblečen, s vybraným chováním. Nejčastěji přitahuje muže s uměleckým cítěním. Její city bývají velmi povrchní. Což platí i v milostném životě. Volí si zaměstnání, kde se může angažovat na odpovědném místě. Ráda organizuje a má přehled. Miluje svou rodinu a snaží se ji zapojit i do svého pracovního života. Občas ztratí autoritu, když se příliš předvádí se svou inteligencí a vědomostmi.

Muži tohoto znamení jsou obvykle pro ženy velmi přitažliví. Nemusí být jako ze škatulky, má prostě něco do sebe. Svým jemným jednáním a milým pohledem dokáže učarovat i té nejchladnější dámě. Bývá dosti žárlivý. Je také velmi nerozhodný a citlivý. Na rozdíl od svého ženského protějšku by se neměl pouštět do věcí, které vyžadují pevnou ruku. Když se zamiluje, bývá nemotorný a romantický. Pro milostný akt musí být všechno dokonalé. Najednou z něj zábrany spadnou a objeví se muž se vším všudy. Dokonce je ochoten prozradit své touhy a přání a realizovat je. Své děti se snaží dovést k intelektuálnímu vrcholu. Chce být jejich přítel a poradce.

Známé osobnosti v tomto znamení::
Jaroslav Seifert, William Faulkner, Jaroslav Ježek, Vladimír Remek, Brigitte Bardotová, Petr Vok z Rožmberka, Mahátma Gándhí, , František Halas, Václav Havel, John Lennon, Michail Lermontov, Oscar Wilde, Ferenc Liszt, Rudolf Hrušínský, Bruce Springsteen, Olivia Nwton John, Marcello Mastroanni, Vladimír Menšík, Petr Dvorský, Luciano Pavarotti, Richard III., Dagmar Burešová, Ondřej Havelka, Luke Perry, Shaggy aj.
logo sms
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo tri65dni
logo tvp
hledat na Google v Česku Google v Česku
hledat na Google v Česku
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Úterý 27. 2. 2024 Svátek má Alexandr
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz