od 23.listopadu do 21.prosince 

Znamení zvěrokruhu > střelec

Podstata: hledání
Vládce: Jupiter
Dny týdne: čtvrtek, pátek, neděle
Živočichové: jelen, daněk, kůň, slon, páv
Rostliny: majoránka, mák, šalvěj, cukrová třtina, eukalypt, dub, buk, jasan, hruška, lípa, bříza, vavřín
Kameny: tyrkys, ametyst, malachit, rubín, granát, safír, jantar
Kov: cín, kované železo
Barvy: modrá, fialová, indigo
  
Čísla: 1, 3, 4, 5, 9, 14, 24, 33
Silná stránka: aktivita
Slabá stránka: nervozita
Charakter: cholericko-sangvinický
Sympatická znamení: Beran, Lev, Váhy, Štír
Neutrální znamení: Střelec, Býk, Rak, Kozoroh, Vodnář
Pozor na: Ryby, Blíženci, Panna

střelec Upřímní, impulsivní, neklidní, netrpěliví, štědří, velkorysí – takoví jsou Střelci. Jsou dobrými pozorovateli a dokáží rychle analyzovat. Neustále chtějí poznávat nové lidi, nová místa. A tak poměrně rychle a snadno navazují kontakt. Milují nezávislost a svobodu, ale nepřekračují hranice svých závazků a zákonů. Jsou optimisty a většinou jsou mírumilovní. Můžeme je velmi často vidět v dobré, zábavné společnosti. Svou upovídaností baví své okolí, někdy jim to ale mluví až moc. Pak toho také patřičně litují. Přestože jsou rozumově nadaní, rozhodují se převážně srdcem. Mají rádi tanec a hudbu, přírodu a všechno živé. Jsou to dobrodruzi a optimisté. Mají radost ze života a užívají si ho plnými doušky. Jednou z chyb je jejich přeceňování. Opojeni vším tím optimismem si toho často naloží víc, než můžou zvládnout. Střelci často vykonávají více povolání najednou. Jsou pracovitými a poctivými zaměstnanci. Měli by se zaměřit na zaměstnání, kde se mohou pohybovat, cestovat. Být zavřený v kanceláři, to je to poslední po čem touží. Významnějšího úspěchu dosahují až v pozdějším věku, kdy se k jejich dobrým vlastnostem připojuje rozvaha a klid. Manželství se Střelcem není snadné, ale když víme, jak na to, velmi příjemné. Většinou se nehádají, nesnáší ale podvody a lži. Pak bychom se měli klidit z cesty, jelikož ranění Střelci bývají často velmi zákeřní. Bývají milí a pozorní. Líný člověk je příliš nepřitahuje, protože chtějí neustále něco podnikat. Jsou velmi aktivní a to i v milostném životě. Lidé ve znamení Střelce mívají silnou tělesnou konstituci a mnohé jejich zdravotní potíže jsou výsledkem jejich přepínání se. Trápí je revmatismus. Na svých dobrodružstvích si také mohou přivodit úraz.

Tato žena je velice energická a upřímná. Se svým zevnějškem nemusí být zrovna spokojená, ale měla by si uvědomit, že její vytříbené vlastnosti tento nedostatek několikanásobně vyváží. Velice si cení přátelství a nejraději tráví čas se svými nejlepšími přáteli. Hledá změnu a vzrušení. Nemá ráda sedavé zaměstnání. Raději by vyrazila někam do přírody, za dobrodružstvím.. Mohla by pracovat jako reportérka, správkyně chráněné oblasti a podobně. V lásce se dokáže nadchnout celkem snadno, nemá žádné přehnané nároky. V sexu hledá zábavu a smyslnost. Nepotřebuje dlouhou předehru, aby se dostala do varu. Chce však dojít k vrcholu a to se partner musí trochu snažit.

Tento muž má v sobě jistou neodolatelnost. Velmi dobře se všemi vychází a rád navazuje nové vztahy. Je srdečný a odvážný. V zaměstnání dosahuje obvykle vysokého postavení. Je to dobyvatel. Svou vyvolenou obdarovává a hýčká. Je opravdovým romantikem. Umí krásně mluvit, ale hlavně jednat. Má sice sklon k menším milostným dobrodružstvím, v manželství však bývá věrný. Miluje své děti a plně se jim věnuje. Rád zapomene na každodenní shon a jde si se synem zahrát fotbal. Jednoduše, všestranný a neodolatelný.

Známé osobnosti v tomto znamení::
Benedictus (Baruch) Spinoza, Alberto Moravia, Mark Twain, Winston Leonard Spencer Churchill, Gérard Philipe, Marie Stuartovna, Bohuslav Martinů, Frank Sinatra, Gustav Flaubert, Heinrich Heine, Tycho de Brahe, Alleande Gustav Eiffel, Josef Lada, Jan Evangelista Purkyně, Rudolf Hrušínský, Steven, Spielberg, Willy, Brandt, Edith Piaf, Antonín Zápotocký, Zdeněk Fibich aj.
logo sms
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo tri65dni
logo tvp
hledat na Google v Česku Google v Česku
hledat na Google v Česku
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Čtvrtek 30. 5. 2024 Svátek má Ferdinand
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz