od 21.března do 20.dubna 

Znamení zvěrokruhu > beran

Podstata: činnost
Vládce: mars
Dny týdne: úterý, pátek, sobota
Živočichové: ovce, pes, vlaštovka, skřivan
Rostliny: fialka, karafiát, vřes, kopřiva, vavřín, olše, šeřík
Kameny: diamant, rubín, ametyst, granát
Kov: železo
Barvy: červená, v případě napětí modrá
  
Čísla: 1, 4, 7, 9, 3, 47, 87
Silná stránka: energie
Slabá stránka: prudkost
Charakter: cholerik
Sympatická znamení: Lev, Střelec, Blíženci, Ryby
Neutrální znamení: Býk, Beran, Panna, Vodnář
Pozor na: Rak, váhy, kozoroh

beran Skopec, neboli Beran, je prvním znamením zvěrokruhu. Lidé zrozeni v tomto znamení jsou přátelští, otevření. Mají většinou prostou, málo komplikovanou povahu. Touží po nezávislosti. Jsou schopní a ctižádostiví. Snaží se dosáhnout samostatného, vedoucího postavení. Nebojí se překážek a za svým cílem se ubírají co nejrychleji. Jsou si vědomi své síly a věří svým schopnostem. Nadšeně se chopí jakékoli příležitosti, nebojí se práce a ani chvíli neváhají, zda na to stačí či nikoli. Bývají často dost sobečtí a náladoví. I přes to bývají dobrými společníky. Lidé narozeni ve znamení Berana velmi rychle chápou. Mají dobrý postřeh a jsou velmi zvídaví. Jelikož jsou založeni idealisticky, dokáží se nadchnout a obětovat se pro velké věci. Jsou schopni velkých činů. Značný optimismus jim pomáhá překonávat nejrůznější situace, do kterých se svou ukvapeností snadno dostanou. Snaží se prosadit své plány a názory. Často tak dochází ke sporům, ale jako praví bojovníci jim statečně čelí. Skopci bývají dosti smyslní, nevázaní a snadno vzrušivý. Nemůžeme je tedy pokládat za příliš spolehlivé partnery. Mají rádi změnu, pokud ale mají rodinu, snaží se tuto svou slabost nějak odčinit, nebo se jí úplně zbavit. Lidé narozeni v tomto znamení jsou tělesně dost odolní a těší se dobrému zdraví. Někdy trpí přepracováním. Svou zbrklostí si mohou přivodit i úraz.

Žena narozena ve znamení Skopce je naprosto nepřehlédnutelná. Nemusí zrovna oplývat krásou, umí však dokonale využít svých předností a tím je pro muže neodolatelná. Ráda se nechá dobývat, v určité chvíli však velmi ráda převezme aktivitu. Potrpí si na drahé šperky a restaurace. Porto potřebuje mít jistotu v práci, aby se dokázala dobře zaopatřit a ukázat tak svou nezávislost.V milostném životě je neuvěřitelně vášnivá a muž, který projde jejím výběrovým kolem, se má opravdu na co těšit! Je neskutečně vynalézavá. Od partnera očekává dostatek fantazie, nerada se nudí. To si pak bude muset najít jiného „hřebečka“.

Tito muži jsou pracovití, cílevědomí a elegantní. Jeto vůdčí typ a v zaměstnání zaujímá většinou vedoucí pozice. Někdy je sice pruďas, ale svým řečnickým umění dokáže vše urovnat. Je to zábavný a veselý společník. V diskusích se z něj stává tvrdý protivník, obrátí každé vaše slovo proti vám, je pohotový a nic mu neunikne. Vyzařuje velkou sexualitu, která na ženy velmi působí. V dámské společnosti se chová sebejistě a světácky. Je to lovec. Jakmile má na nějakou slečinku (ne jen!) políčeno, není úniku. Vzrušuje ho každý její pohyb, gesto a pak se na ni vrhne. Má rád rychlý a intenzivní sex.

Známé osobnosti v tomto znamení::
Johan Sebastian Bach, Erich Fromm, Wilhelm Conrad Röntgen, Vincent van Gogh, René Descartes, Nikolaj Gogol, Giovanni Casanova, Karel I. Veliký, Jan Jánský, Claudia Cardinalová, Leonardo da Vinci, Charles Chuplin, Mohamed, Adolf Hitler, Jan Ámos Komenský, Otto von Bismarck, Nikita Chruščov, Lucie Bílá, Eddie Murphy, Vlasta Burian, Bohumil Hrabal, Josef Sommer, Mariah Carey, Jan Bonaventura, Dagmar Veškrnová-Havlová, Diana Rossová, Jan Svěrák, aj.
logo sms
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo tri65dni
logo tvp
hledat na Google v Česku Google v Česku
hledat na Google v Česku
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Pátek 1. 12. 2023 Svátek má Iva
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz