Erotický horoskop > vodnář


vodnář Ideální partneři::
Ideálními partnery pro vodnáře jsou ryby, berani, blíženci, váhy, střelci a kozorozi. Jako nevhodní partneři se jeví býci, kteří jsou málo nápadití, štíři, protože jsou žárliví a lvi mající vysoké požadavky.

Ženy narozené ve znamení vodnáře vyhledávají společnost a zábavu. Jsou přátelské, milé a něžné. Na první pohled však působí chladně a nepřístupně. Své vztahy si rády idealizují. Na první lásku budou vzpomínat celý život. Pokud ji chcete získat, buďte trpěliví. Potřebuje čas, aby získala jistotu, že o ni stojíte. Playboyové ji radši obchází obloukem, protože získat ji dá velmi mnoho námahy a výsledek je jistý. Žádné živočišné projevy u ní určitě nehledejte. Ráda však experimentuje a zkouší nové polohy, které by jí a hlavně muži mohly přinést ještě větší vzrušení. Miluje se na různých neobvyklých místech. Ve své podstatě patří vůbec k těm nejcitlivějším a nejzranitelnějším partnerkám. U partnera ocení mužné chování, líbí se jí statní a svalnatí chlapi. Přitahuje ji partnerova chlupatá hruď. V předehře ráda tahá muže za chloupky a tím ho škádlí. Postupuje od jemných dotyků až po silné stisky. Na partnerovi ji přitahuje pevný zadek, ale také jeho prsty, které ráda ocucává a kouše. Žena narozená ve vodnáři je velmi nápaditá, dělá vše možné, aby ještě více zvýšila požitek ze sexu. Nesnáší však perverznost a tvrdé zacházení. Zkouší různé techniky dráždění, zkoumá dosud neprobádaná partnerova místa. Nedělá jí problém milovat se se ženou. Neusiluje o určitý typ muže, dokáže potěšit nejisté partnery, ale i zkušené lamače dívčích srdcí. Klidně se stane tajnou milenkou nebo se zamiluje do muže o hodně let staršího. Je velmi tolerantní. Muže velmi vzrušuje nemravnostmi, které mu šeptá do ucha. Do podrobností mu popisuje, co vše s ním bude dělat. Dává přednost pasivnímu muži, kterého může mít pod kontrolou. Miluje velmi nenasytně a každý muž co s ní stráví noc bude uspokojen. Její partner musí být inteligentní a citlivý. Musí s ním mít pocit, že je v bezpečí. Muž, který ji chce upoutat, musí být něčím originální. Potřebuje cítit, že je milována, a že muž bez ní nemůže žít. Pak je celý život s partnerem nesmírně šťastná. Když je spokojená, nemá důvod hledat někoho jiného. Není příliš žárlivá, nikdy by svého partnera nesledovala. Na to má velkou důstojnost.

Erotogenní zóny
Mezi její nejcitlivější místa patří lýtka a kotníky. Něžně ji masírujte od kotníků směrem nahoru. Kotníky jsou jakoby nervově spojené s její jeskyňkou. Hlaďte její lýtky, líbejte kotníky, kolena a jazykem se dostaňte až do nejintimnějšího místa jejího těla. Budete překvapeni, jak ji masáž spodní části těla rozpálí.

Muž narozený ve znamení vodnáře je společenský a přátelský. Hledá nejdříve ženu, se kterou si rozumí a následně až zkoumá, jestli mezi nimi přeskočila nějaká jiskra. Je spíše ostýchavý a rozpačitý, z aktivních žen má hrůzu. Čeká, až dostane jasné znamení ženiny přízně. Nikdy nestráví noc se ženou po první schůzce. Miluje se jen s důvěrným a známým člověkem na útulném místě. Ženu pomalu svádí, nikdy nespěchá. Předehra s vodnářem může trvat hodiny. Nechce opomenout žádnou část partnerčina těla. Je vytrvalý, nápaditý a něžný milenec. Totéž vyžaduje od milenky. Ta ho musí překvapovat novými erotickými oblečky nebo pomůckami. Vodnář rád experimentuje. Zná všechny polohy a chce je vyzkoušet. Nebrání se skupinovým sexuálním hrátkám, pokud jeho žena souhlasí. Orgasmus pro něj není cílem milování, chce svádět a hrát si s tělem. Vyzkoušet lechtání pírkem, masírování, laskání, líbání a mačkání. Partnerka se mu musí plně oddat, nechat muže vládnout. Chcete zažít všechny možné způsoby, jak rozdmýchat ve vás skrytý žár? Vyhledejte vodnáře! Dbá na to, aby byla jeho partnerka uspokojena, nejlépe několikrát, a to v různých polohách. Exotické ženy vodnáře neskutečně přitahují. Nestačí, když jsou jen krásné, musí být něčím výjimečné. Svou partnerku bere jako kamarádku, musí si spolu rozumět, rozebírat problémy. Přátelství považuje totiž za základ vztahu. Žena jej musí uspokojit, aby se nedíval po jiných sukních. Pak patří k těm nejvěrnějším partnerům. Jeho partnerka nemá důvod žárlit na ženy, spíše žárlí na mužovy kamarády, se kterými tráví spoustu času.

Erotogenní zóny
Jeho typickými erotogenními zónami jsou holeně, především lýtka. Masírujte mu často nohy a líbejte prsty u nohou. Skvěle se při masáži uvolní. Obdivuje krásně tvarované ženské nohy. Zvolte polohu, kdy žena leží na zádech a nohy si položí na vodnářovy ramena. Muž do ženy pomalu vniká a přitom masíruje, líbá a kouše její lýtka.
logo sms
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo tri65dni
logo tvp
hledat na Google v Česku Google v Česku
hledat na Google v Česku
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Čtvrtek 29. 10. 2020 Svátek má Silvie
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz