váhy Ideální partneři::
Váhy dobře vycházejí se střelci, vodnáři, blíženci, lvy a pannami. Ne příliš v lásce mají kozorohy a berany.

Žena narozená ve znamení vah je velmi půvabná a přitažlivá. Nemá problém pobláznit svého vyvoleného. Muži její skoro naivní pohled a dětské oči obdivují. Ráda se líbí, proto věnuje velkou pozornost svému vzhledu. Aby se cítila žádoucí, hodně jí lichoťte. Utrácí s oblibou za různé erotické pomůcky a rajcovní prádlo. V sexu je hravá, nesnáší však spěch. Vše si chce řádně vychutnat. Uděláte na ní dojem, když jí pozvete na večeři při svíčkách a příjemné hudbě. Vše co je vznešené a luxusní se jí líbí. Pro milování s ní vyberte nějaké příjemné a romantické místo. Nikdy nepřistoupí na nějakou rychlovku na zadním sedadle auta. Milování je něco mimořádného, je to událost, která si zaslouží i patřičnou přípravu. Předehru ráda nechá v režii partnera, kdy se oddává masáži celého svého těla od šíje až po konečky prstů, ale v samotném sexuálním spojení je raději režisérkou ona. Je skvělá milenka. Nesnáší perverzní poznámky ani tvrdý sex. Je vynalézavá a hravá, baví ji vymýšlet nové dráždivé variace a překvapení. Nespěchejte na ni, něžně ji laskejte a dělejte jen to, co vám řekne, pak vás neskutečně překvapí. Chce, aby oba milenci měli ze sexu maximum. Její partner musí být udržovaný, pěstěný s dobrými způsoby, ale také velmi potentní. Potřebuje jím být uctívána a obdivována. Láska pro ni jedinečné a neopakovatelné spojení dvou lidí, které musí být udržováno a hýčkáno. Je sebevědomá, své tělo ráda dává na odiv druhým. I v zimě nosí ráda krátké sukýnky a hluboké výstřihy. V létě bez problémů odhodí vrchní díl plavek a pozoruje, jak na to reaguje okolí. Má pověst luxusní náročné ženušky. Žena narozená v tomto znamení je zcela fixována na jediného muže. Manželství je pro ni přímo posvátné. To ji však nikdy nebude bránit v tom, aby provokovala jiné. Ona dovede být žárlivá, ale nemá pochopení pro žárlení partnera.

Erotogenní zóny
Mezi její erotogenní zóny patří kříž a zadeček. Ženy jsou posedlé svým dokonalým pozadím. Krásně tvarovaný zadeček dávají na obdiv v přiléhavých kalhotách a sukních. Žena narozená v tomto znamení si ráda lehá na břicho a ukazuje partnerovi svou okouzlující prdýlku. Tato část těla je přímo určená pro líbání a laskání. Masírujte jí dolní část zad a postupně přecházejte k zadečku. Při poloze zezadu jí jemně hlaďte zadeček. Patřičnou pozornost věnujte i jejím bradavkám.

Muž narozený v tomto znamení je galantní, šarmantní, touží po harmonii a rovnováze. Ženy vyhledávají jeho společnost, protože je pozorný, milý a charismatický. Ve vztahu netouží muž po dominanci. Pro ženy je velmi vyhledávaným milencem. Mohou být tisíckrát zklamané a podvedené, ale vždycky se nechají lapit do jeho sítí. V sexu nemyslí na sebe. Nikdy nepřestane, dokud partnerka nedosáhne slastného vyvrcholení. Je znalcem ženského těla, ví přesně kde laskat a hladit a kde mačkat a přitlačit, aby žena zažila rozkoš. Miluje přirozenost. Předehra s mužem narozeném v tomto znamení je vždy perfektní. Partnerce šeptá do ouška rajcovní slovíčka a vzrušuje jí podrobným popisem, co všechno s ní bude dělat. Má mimořádnou výdrž, klidně vás přivede několikrát k orgasmu. Rád střídá polohy, ale vždy myslí na partnerku a dělá jen to, s čím ona souhlasí. Zná řadu rozličných poloh a technik. Jemné polibky, olizování a sání zahltí celé ženino tělo. Líbí se mu kousání do vašich bradavek a ocucávání prstů u nohou a rukou. Dokonce vás může dráždit i v oblasti konečníku. Nepotřebuje mít sex každý den. Milování bere jako něco slavnostního. Když už ale má na ženu chuť, tak to stojí za to. Nepatří k věrným milencům. Dokáže udržovat najednou i několik mileneckých vztahů. Není příliš žárlivý, má pochopení pro nevěru. Chtěl by vyzkoušet skupinový sex nebo alespoň švédskou trojku. Rád masturbuje a dívá se, jak se uspokojuje jeho partnerka. K rychlého orgasmu dosáhne při orálním sexu. Na video si natáčí vlastní milostné výkony a pak je pozoruje. Pokud nemá video k dispozici, sleduje milostné spojení aspoň v zrcadle. Muže narozeného ve znamení vah si není snadné udržet. Pokud je jeho partnerka žárlivá, musí mu ukázat, že je lepší než konkurence.

Erotogenní zóny
K jeho erotogenním zónám patří bedra a zadek. Velmi vzrušivý je v oblasti ledvin. Velkou slast pociťují muži narození v tomto znamení při poplácávání po zadku. Při blížícím se vyvrcholení se nebojte i klidně více přitlačit. Miluje něžné masírování varlat, líbání a olizování vnitřní strany stehen a samozřejmě penisu.
logo sms
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo tri65dni
logo tvp
hledat na Google v Česku Google v Česku
hledat na Google v Česku
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Úterý 27. 2. 2024 Svátek má Alexandr
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz