Erotický horoskop > střelec


střelec Ideální partneři::
Střelci se ve vztahu snesou se lvi, kozorohy, vodnáři, berany, váhami a štíry. Naopak si nerozumí s rybami, pannami a blíženci.

Žena narozená v tomto znamení miluje volnost a svobodu. Nesnáší nudu a tradiční vztah, naopak očekává změnu a neustálé inovace. Chce zažívat nová dobrodružství. S vhodným partnerem, se kterým se cítí dobře, se nebojí zkoušet neobvyklé věci. Často zaměňuje přátelství s láskou. Je přímá, co si myslí, to řekne i nahlas, což někoho může ranit. Kdo se zamiluje do ženy narozené ve střelci, tomu se zdá, jako by miloval každý den jinou ženu. Jednou je plachou nezkušenou dívkou, jindy zkušenou milovnicí nebo dominou. V sexu chce být za všech okolností uspokojena. Pokud nebude dostatečně ukojena partnerem, přivede se k orgasmu sama. Předehra jí příliš nebaví, zvlášť to platí u partnera, se kterým je už dlouho. Jde přímo na věc. Něžnosti ji ale neuspokojují, radši se na partnera rovnou vrhne. Touží po opakovaném vyvrcholení. Při sexu ráda dominuje a s partnerem si pohrává. Musí zažívat stále nové prožitky, jinak je schopna dosavadního partnera opustit a hledat jiného. Na mnohé lidi působí přelétavým dojmem. Jednoduše chce za svůj život poznat velký počet sexuálním partnerů, může se zdát, že dává přednost kvantitě před kvalitou. Při milování nevyžaduje žádné erotické hračky ani přehnané experimentování, orgasmu snadno dosáhne i klasickými technikami. Neodmítá orální ani anální sex. Tato žena se klidně bude milovat i se ženami. Ráda vyzkouší švédskou trojku. Nerada se váže, proto ji musíte skoro uhánět, aby vám řekla své „ano“. Potřebuje partnera, který by ji neomezoval a dopřál jí hodně prostoru a svobody. Nemá cenu chtít ji měnit, to by mohlo znamenat konec vztahu. Hledá neobyčejného, nevšedního a tolerantního muže, kterého může obdivovat. Bývá nevěrná, ve vztazích nestálá. To souvisí s její přelétavou povahou hledající nové zážitky. Partner nesmí být žárlivý, protože by nesnesl, jak kolem ní krouží houfy mužů.

Erotogenní zóny
Mezi její nejerotičtější místa patří vnitřní strany stehen. Tady je neuvěřitelně vzrušivá. Pohlazení a polibky v těchto partiích ji přímo rozpálí. K dalším citlivým místům patří zadeček. Neplatí na ni, ale žádné jemné šimrání, ale naopak pořádné plácnutí, kousnutí a stisknutí. Při sexu chce mít partnera pod kontrolou, proto si raději na něj sedne než aby on ležel na ní.

Muž narozený ve znamení střelce je velký svůdce. Musíte mu ponechat jeho svobodu. Ženy chce milovat a pak je opouštět bez jakéhokoliv nátlaku a ovlivňování. Celý svůj život hledá ideální ženu. Je velmi sexuálně aktivní, jedna partnerka mu nikdy stačit nebude. Nechce se omezovat, vždyť kolem něj je tolik přitažlivých žen. Něžné pohlaví je jednoduše jeho vášní. Baví ho ženy dobývat a lovit. Svou vyvolenou zahrne luxusem, budete s ním jíst kaviár, pít pravé šampaňské, dostávat dárky a květiny. Nevýhodou je jeho bezmyšlenkovitost a netaktnost, která může ublížit lidem v jeho okolí. Předehra není pro něj tak zajímavá. Samotný styk nemusí také trvat nijak zvlášť dlouho. Překvapí vás ale svou hravostí, proměnlivostí, chutí střídat polohy a milovat se na různých místech. Poskytuje ženám něco nového a jedinečného. I po letech nebude sex s ním stejný a monotónní. Uspokojí vás jako žádný jiný partner. Má hbitý jazýček a něžné ruce. Nechte si od něj namasírovat celé tělo, to vás skvěle uvolní. Rád partnerky přivádí k orgasmu. Někdy si vypomůže i nějakou erotickou pomůckou, aby ozvláštnil vaše sexuální hrátky. Nejraději má Venušiny kuličky. Střelce vzrušuje žena ve vysokých podpatcích a s podvazky. Za svůj život chce poznat co nejvíce sexuálních partnerek. Kvantitu zaměňuje za kvalitu vztahu. Chce vyzkoušet skupinový sex, někteří střelci dokonce i sex s mužem. Určitě nepatří mezi oddané a věrné milence. Jeho manželka nesmí být žárlivá, protože tu a tam si najde nějakou milenku nebo dokonce i několik milenek. Protože je upřímný, klidně o milenkách manželce poví, aby nežila v nejistotě. Pokud s ním ještě bude chtít zůstat, musí počítat s tím, že se nikdy nezmění. Je schopen plně uspokojovat i několik žen. Jeho vyvolená či vyvolené naopak musí být absolutně věrné a oddané, aby mu byly kdykoliv k dispozici.

Erotogenní zóny
Jeho erotogenními zónami jsou stehna a boky. Projíždějte prsty po jeho bocích, vnitřní straně stehen a pak se vrhněte na jeho penis. Orální sex mu nažene krev do žil. Jeho penisu a varlatům věnujte velkou pozornost. Třete jeho úd o různé části těla. Vhodným místem je rýha mezi ňadry nebo půlkami zadečku. Vyzkoušejte sex na stole v kuchyni nebo na okraji postele, kdy on u nás stojí. Pevně obejměte nohama jeho boky, aby do vás proniknul co možná nejhlouběji. Je znalcem análního sexu. Střelce fascinuje ženský zadeček, kterému věnuje hodně pozornosti.
logo sms
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo tri65dni
logo tvp
hledat na Google v Česku Google v Česku
hledat na Google v Česku
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Úterý 27. 2. 2024 Svátek má Alexandr
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz