štír Ideální partneři::
Štíři si skvěle rozumí se střelci, kozorohy, rybami, raky, pannami a váhami. Konflikty by se mohly objevit při soužití s býkem.

Žena narozená ve znamení štíra je temperamentní, ohnivá a sexy. Pro muže je neuvěřitelně přitažlivá. Vysílá zvláštní signály, které mohou některým mužům nahánět dokonce strach. Muž který ale tyto signály zachytí, je ztracen. Je nezapomenutelná, ale náročná milenka, pravá bohyně sexu. Své partnery pořád něčím provokuje. Nemá žádné zábrany, je schopna experimentovat s čímkoliv. Láska je možná kdykoliv a kdekoliv, klidně v kině, ve vlaku, v parku na lavičce. Překvapí vás rozličnými oblečky, ráda používá podvazky, boty na vysokém podpatku, bičík nebo pouta. Vlastní roberty různých velikostí a tvarů. Dokáže být jemná a něžná kočička, ale i ostrá dračice. V sexu má dominantní postavení. Málo zkušeného zajíčka rychle naučí novým kouskům a sexuální kanci s ní zažijí novou rozkoš. Pokud se vám ji podaří vzrušit, zažijete slastný sex. Předehra pro ni není vůbec nutná, klidně půjde přímo na věc. Hlavně když má pořádný živočišný sex. Dává přednost probdělé noci plné vášně, nikdy jí nebude stačit pouze jeden orgasmus. Své první zkušenosti se sexem prožívá dříve než její vrstevníci. Pokud není v dosahu žádný muž, klidně se sexuálně vybouří s ženou. Žena narozená v tomto znamená hledá inteligentního, mužného a přitažlivého muže. Nedá ani tak na peníze a postavení, ale spíše na sexuální výdrž. Je však velmi žárlivá. Svého muže sleduje na každém kroku. On se nesmí ani očkem zabloudit na pozadí kolemjdoucí krásky. Ve sporech je hádavá a neústupná. Musí mít vždy poslední slovo. Když je zamilovaná, patří k těm nejvěrnějším partnerkám.

Erotogenní zóny
Jejím nejcitlivějším místem je oblast genitálií. V předehře ji laskejte jazykem nebo masírujte prsty v intimních partiích. Skvěle se uvolní a úplně se vám poddá. Pokud jste spolu ještě nezkoušeli sado-maso-techniky, určitě je při nejbližší příležitosti zkuste. Budete překvapeni, jak štírku nažhaví svázané ruce a nohy. Z poloh má nejraději klasického misionáře. V tomto ohledu je dost staromódní.

Muž narozený ve znamení štíra je vášnivý a charismatický. Patří k nejsmyslnějším znamením zvěrokruhu. Ovládají ho různé sexuální touhy a představy. Vydává zvláštní erotické stimuly, na které reagují všechny ženy v jeho blízkosti. Přímo z něj sálá živočišná sexualita. Pro ženy je magicky přitažlivý. Působí na ně svým šarmem a osobitostí. Dokáže být však značně perverzní a násilnický, pokud ho právě ovládá chtíč. Není nic, před čím by měl v milování zábrany. Vše má ale až příliš rychlý spád. Žádné milostné dvoření a prvotní stydlivé doteky, to není nic pro štíra. Předehra pro něj není vůbec důležitá, raději z vás rychle strhá oblečení a vstoupí do vás. Neočekávejte od něj žádné něžné laskání. Je plný vášně, bude vás kousat, štípat, mačkat a způsobovat slastnou bolest. Jeho sexuální apetit je neukojitelný. Nad ženou musí mít vždy převahu. Vyžaduje orální i anální sex. Miluje se ve všech myslitelných polohách a na všech možných místech. Jeho partnerka musí mít dobrou kondici, aby mu stačila. Láska pro něj znamená rozkoš, slast a překračování všech tabu. Sex je pro štíra něco osobního, privátního, proto ho neláká skupinový sex. Štíra nezajímá, co si o něm myslí ostatní, ale jeho partnerka musí být všemi obdivovaná víla. Hledá ideální partnerku, většinou spíše plachou a křehkou ženu. Je velmi žárlivý. Vybuchuje při sebemenším náznaku, že se ženě mohl líbit i jiný muž. Nesnesl by však vedle sebe žárlivou partnerku. On sám ani po harému žen netouží, vedle sebe chce mít tu pravou, jemu oddanou milenku.

Erotogenní zóny
Má pouze jednu erotogenní zónu, kterou je jeho pohlaví. Celé jeho tělo je koncentrováno je na tento prostředek vášně. Miluje, když si partnerka rukama a rty hraje s jeho přirozením. Nemá rád žádné jemné zacházení, ale pevné a rychlé přirážení. Po vniknutí do vás mu udělejte vnitřní masáž, tzn. stáhněte vagínu kolem jeho penisu, aby měl pocit, že je jeho penis obrovský.
logo sms
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo tri65dni
logo tvp
hledat na Google v Česku Google v Česku
hledat na Google v Česku
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Úterý 27. 2. 2024 Svátek má Alexandr
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz