ryby Ideální partneři::
Vhodnými partnery pro ryby mohou být berani, býci, raci, štíři, kozorozi a vodnáři. Ne příliš vhodnými partnery jsou panny, blíženci a střelci.

Žena narozená ve znamení ryb je citlivá, přitažlivá, ale také vášnivá osoba. Umí mistrovsky používat ženské zbraně. Díky tomu si omotá kolem prstu každého muže. Do postele jde ale jen s mužem, kterého opravdu miluje. Má ráda předehru, ale musí být dostatečně dlouhá a nápaditá. Nechává se inspirovat erotickými filmy a časopisy. Miluje vše nové a nepoznané. Vzrušuje ji, když jí partner dopodrobna popisuje, co všechno s ní chce dělat. Aby milence nezklamala, má tendenci si své orgasmy přibarvovat a dramaticky prožívat. Partnera touží stále něčím překvapovat, aby mu nezevšedněla. Může to být např. nový vibrátor, podvazky, pouta, krajkové prádýlko. Je velmi poddajná. Pokud si přeje milenec anální sex, klidně se mu poddá. Chce být partnerem ovládána, tak se lépe dosáhne rozkoše. Sex je pro ni synonymem pro odevzdání se. Bude taková, jakou ji chce partner mít – malou holčičkou, nesmělou studentkou nebo striptýzovou tanečnicí. Ve skutečnosti však tak nevinná, bezbranná a vyděšená není. Když má chuť, svádí muže v kině, v parku, v autobuse nebo dokonce v kostele. Je zvláštní, že největšího vzrušení je schopna zažít v době menstruace. Ráda saje mužův penis a také varlata, polyká s chutí sperma a vysaje ho do poslední kapičky. Za všech okolností se snaží partnerovi vyhovět. Partner musí být silnou osobností, gentlemanem a ochranitelským typem. Žena narozená ve znamení ryb touží muže obdivovat a ctít jej. Je oddanou, ale ne vždy věrnou partnerkou. Pokud je ale zamilovaná a její partner je pořád ten silný a rozhodný, je nezlomně věrná.

Erotogenní zóny
Jejími erotogenními zónami jsou chodidla a prsty na nohou. Třese se vzrušením, když její nožku vezme partner pevně do rukou, masíruji ji a něžně líbá její prstíky. Ráda svými chodidly dráždí mužův penis. Partner tak zažívá neopakovatelnou slast. Chodidlům a prstům věnuje hodně péče, protože si je vědoma, jak jsou citlivé.

Muž narozený ve znamení ryb je věčný snílek. Je romantický, citlivý, skromný a tolerantní. Nikdy neprozradí tajemství, proto se mu přátelé rádi svěřují. Je výborný společník. Nesnáší závist a drby. V lásce ho lákají změny a experimenty. Rád si hraje a poznává nové techniky. Během pár minut se dokáže bláznivě zamilovat. Ryby přitahují zkušené a dominující milenky. On sám není žádný velký dobyvatel. V sexu pro něj neexistují žádná tabu, nevadí mu, když je milování spojeno s bolestí. K milování potřebuje mít komfortní, příjemné prostředí a romantickou náladu. Rád je ženami sváděn. Předehra musí být dostatečně dlouhá. Někdy pohlavní spojení tak dlouho oddaluje, až partnerka hoří nedočkavostí. Jinak se přizpůsobuje všem potřebám a touhám své partnerky. Je fascinován ženskými prsy. Dychtivě je bude mačkat, sát, kousat a líbat. Líbí se mu malé prstíky na ženských nohou. Také je bude s chutí ochutnávat. Velmi jej vzrušuje orální sex. Aby jeho penis působil mohutněji, klidně si vyholí svůj klín. Je mistr masturbace, sex je schopen nahradit sebeukájením. Je velmi eroticky založený, orgasmus si chce užít co nejdéle, proto milování přerušuje, aby oddálil okamžik vyvrcholení. Partnerka musí být silná, oslňující a sebevědomá žena. Očekává od ní slova povzbuzení a porozumění. Muž narozený ve znamení ryb nemá tak vysoké sebevědomí, rád je ujišťován o svých přednostech. Nepatří k nejvěrnějším milencům, nechce se k někomu silně vázat. Vůbec mu nevadí, když je jeho objekt zájmu zadaný. Tím více ho baví ženu dobývat. Má hodně kamarádek, kterým projevuje rád své sympatie. Sám žárlivý nebývá.

Erotogenní zóny
Mezi jeho citlivá místa patří chodidla. Má rád, když mu je žena masíruje vonnými olejíčky. Ryby neodolají ženě s krásnými nohami ve vysokých podpatcích. Při milovaní s ním boty tedy nezouvejte. Vzrušují ho také prsty na nohou s výrazně nalakovanými nehty. Rád ženu laská jazykem na prstech na nohou. Váš klitoris klidně bude vzrušovat palcem, uvidíte, jak vás dokáže rychle rozpálit.
logo sms
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo tri65dni
logo tvp
hledat na Google v Česku Google v Česku
hledat na Google v Česku
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Úterý 27. 2. 2024 Svátek má Alexandr
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz