rak Ideální partneři::
Pro raky jsou ideálními partnery lvi, panny, štíři, ryby a býci. Ne příliš ideální je spojení s váhami, kozorohem a beranem.

Žena narozená v tomto znamení působí poněkud stydlivě, zakřiknutě a plaše. Ona nebude nikdy ta první, která partnera osloví. Spíše vyčkává a čeká na příležitost. Ve vztahu se chce cítit bezpečně. Hledá partnera – ochránce. K muži potřebuje vzhlížet, jinak v něm nemůže najít zalíbení. Ten, kdo ji chce získat, musí postupovat pomalu a vyvinout velké úsilí, aby ji přesvědčil, že on je ten pravý. Pokud nezíská její důvěru, nemá u ní šanci. Žena narozená v tomto znamení nevyhledává sex na jednu noc. Když už si někoho pustí k tělu, myslí to s ním opravdu vážně. Milování je pro ni velmi intimní záležitost, nesnáší nátlak a hrubost. Jako milenka je nesmírně citlivá, něžná, dokáže vycítit, po čem její partner touží. Partneři jsou jí fascinováni, proto ji jen málokdy opouští. V sexuálním aktu se plně podřizuje milencovým přáním. Pokud partner chce anální sex, klidně se mu podvolí. Když si je svým partnerem jistá a cítí se s ním bezpečně, dokáže v sobě najít i velkou vášeň. Důležité je pro ni také příjemné prostředí, nejraději se miluje ve své vlastní posteli. V sexu je náročná, nějaká rychlovka ji určitě stačit neuspokojí. Chce cítit, že po ní partner touží. Pokud jí zahrnete komplimenty, budete jí obdivovat a dodávat odvahu, překvapí vás, jak dokáže být divoká.

Erotogenní zóny
Mezi její nejcitlivější místa patří prsa a hrudník. Laskejte jazykem její bradavky, mačkejte její prsa a nezapomeňte také na prohlubinku mezi ňadry. Zkuste jí prsa ozdobit šlehačkou a pak ji postupně celou slízejte. Líbí se jí také orální sex. Její hra s partnerovým přirozením nezná hranice. Její nejoblíbenější poloha je poloha na boku.

Muž narozený v tomto znamení je romantický, tichý, tajemný a také trochu nejistý. V milování potřebuje silnou stimulaci a povzbuzení jinak působí konzervativně a prudérně. Chce být ujišťován, že je s ním žena spokojená. Často nedokáže vůbec pochopit, proč ta krásná žena miluje zrovna jeho. Zaujme ho vtipná a inteligentní žena. Ženu, která ho přitahuje, nejdříve z povzdálí pozoruje, opatrně se s ní seznamuje. Teprve až když si je úplně jistý, že je to ta pravá, ukáže jí své milostné umění. Jeho něžná a citlivá duše se jen těžce vyrovnává s odmítnutím od milované ženy. Jedno trpké zklamání ho může poznamenat na celý život. Jako jeden z mála znamení se dokáže skutečně zamilovat. Když si je svou vyvolenou jistý, odhodí veškeré obavy a stud a je tím nejvřelejším a nejspolehlivějším milencem. Nemá rád erotické hrátky a flirtování. V sexu je pro něj důležitá dlouhá předehra. Je velmi citlivý, bere velké ohledy na pocity a spokojenost partnerky. Zavalí ho vlna uspokojení, když partnerka dosáhne dlouhého a hlučného orgasmu. Je posedlý strachem, že by s ním žena nebyla ve vztahu spokojena. Láska a sex představuje pro něj synonymum. Partnerka je rakem opečovávána a uctívána. On sám je schopen se milovat bez přestávky i několik hodin. Bez problémů přivede ženu i k třem orgasmům, aby byla partnerka plně uspokojena. Klidně snáší i její nezvyklé sexuální choutky, když se to ženě líbí. O nevěře sní jen v nejodvážnějších snech.

Erotogenní zóny
Rakovým nejcitlivějším místem jsou bradavky a pupík. Jemné přejíždění prsty kolem bradavek a olizování koncem jazykem je ideální předehrou. Vzrušuje ho ženský klitoris a jeho dráždění prsty. Už jen při pohledu na odhalená ňadra ho naplní pocit vzrušení. Nikdo jiný nedovede tak skvěle laskat ňadra a intimní partie partnerky. Někteří raci zbožňují, když mohou svůj penis zasunout mezi milenčiny prsa a třít se. Velmi citlivou zónou jeho těla je i zadeček.
logo sms
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo tri65dni
logo tvp
hledat na Google v Česku Google v Česku
hledat na Google v Česku
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Čtvrtek 28. 1. 2021 Svátek má Otýlie
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz