panna Ideální partneři::
Panny jsou šťastné v soužití s váhami, kozorohy, štíry, býky, raky a lvy. Poněkud hůře by jedinci narozeném v tomto znamení vyšel vztah se střelcem, rybou nebo blíženci.

Ženy narozené v tomto znamení bývají velmi krásné. Paradoxně ale zůstávají dlouho svobodné. K sexuálnímu styku potřebují naprostou jistotu, že je partner ten pravý. Musí s ním být v naprostém psychickém souladu a spřízněnosti. Panna je velmi silná a nezávislá osobnost, nepotřebuje vedle sebe mít partnera, o něhož by se musela opírat. Chce být pomalu dobývána. Muž, který jde rychle na věc, ji odpuzuje. Panna sex pro svůj život nepotřebuje, klidně by dokázala žít několik let bez milování. Díky své přirozenosti a půvabu má řadu platonických obdivovatelů. Má ráda čistotu, vůni a pořádek. Nejraději se miluje v tradičním romantickém prostředí. Před sexem si vás řádně vykoupe a vysuší. Bude vás laskat, jemně hladit a mazlit se s vámi. Než budete chtít s pannou vyzkoušet nějakou novou polohu či erotickou pomůcku, poraďte se s ní. Respektujte ji, pokud inovace odmítne. V sexu nesnáší hrubost ani perverzi. Na první pohled může působit chladně, ale opak je pravdou. Potřebuje jen trochu trpělivosti a schopnosti empatie, aby v ní partner mohl rozdmýchat záplavu vášně a smyslnosti. Muž musí splňovat její vysoké požadavky a představy o ideálním partnerovi a vztahu naplněném láskou a oddaností. Když se muž přibližuje tomuto vysněnému ideálu, ztrácí panna veškeré zábrany a zdrženlivost. Ona sama se cítí být dost dobrá pro každého muže. Dává najevo, že ona má z čeho vybírat. Je ženou pro zcela výjimečného a jedinečného muže. Nevěru neuznává, panna je celý život přísně monogamní.

Erotogenní zóny
Její hlavní erotogenní zónou je bříško, hlavně oblast kolem pupíku. Naskládejte na její bříško ovoce, nebojte se ani šlehačky nebo šampaňského. Hodujte pak na jejím těle. Uvidíte, jaké slastné pocity to v ní vyvolá. Poté si role vyměňte. I panna ráda lačně slízává víno z milencova těla. Má ráda misionářskou polohu, protože se může plně oddat svému milenci.

Muž narozený ve znamení panny je náročný a vybíravý, hledá dokonalost. Partnerka však náročná být nesmí, protože by nesnesl její kritiku. Ženu rád zkoumá a rozmazluje. Pokud vás zaujme, musíte ho oslovit vy. Sám by se k tomu jen těžko odhodlal. Přitom paradoxně touží být pro ženy neodolatelný. Také musíte udělat ten první krok, aby vás byť jen políbil. Tato nesmělost dohání ženy k šílenství, proto se mu samy vrhají kolem krku. Často svou partnerku nachází v práci nebo se s ní seznámí díky kamarádům. Na ženách obdivuje duševní pohodu a klid. Rád se miluje ve známém domácím prostředí. Touží po něžnostech. Chrání si za všech okolností své soukromí. Ženy muže narozené ve znamení panny vyhledávají, protože jsou pozorní, obětaví, citliví a nesnaží se ve vztahu dominovat. Působí trochu puritánsky, nerad se na veřejnosti baví o sexu. V tom nejlepším se tohoto muže v žádném případě neptejte, jak by to chtěl, protože on o svých tužbách nemluví. Připadají mu zvrhlé a nepatřičné. Proto musí partnerka umět vnímat i pouhé náznaky. Když díky partnerce pochopí, že jeho představy nejsou vůbec perverzní a scestné, může se stát skvělým milencem. Je mistrem v předehře, zná veškerá citlivá místa ženina těla. Při samotném sexuálním aktu již ale tak tvůrčí není. Pokud je partnerka aktivnější, rád jí ve všem vyhoví a ledasčemu se přiučí. Musíte na něj však velmi opatrně a trpělivě. Ve svých sexuálních dovednostech bude při správném vedení den ode dne lepší a lepší. Je velmi pozorným milencem, který touží především svoji partnerku uspokojit a udělat ji šťastnou.

Erotogenní zóny
Má velmi citlivý zadek a břicho. Masírujte jej něžně od pupíku dolů až k penisu. Jako pomůcku si můžete vzít šlehačku, kterou ozdobte jeho pupík a pak slastně slíbejte. Je rád když jej partnerka v zápalu vášně štípe, škrábe nebo kouše do zadečku. Upřednostňuje misionářskou polohu a při sexu má rád tmu a romantické prostředí.
logo sms
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo tri65dni
logo tvp
hledat na Google v Česku Google v Česku
hledat na Google v Česku
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Úterý 27. 2. 2024 Svátek má Alexandr
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz