lev Ideální partneři::
Vhodnými partnery mohou být váhy, raci, střelci, berani a blíženci. Nevhodným spojením je soužití s vodnářem a býkem.

Žena narozená ve znamení lva je veselá a přátelská. Je vtipná vypravěčka. Ve svém živlu je, pokud je středem pozornosti okolí. Chce být všemi obdivována a uctívána. Je velmi sebevědomá. Domnívá se, že muž může být šťasten, pokud jej odvděčí svou pozorností a zájmem. Není zvyklá na odmítnutí. Miluje pocit, že je dobývána. Se svými ctiteli si ráda pohrává. Žena ve znamení lva je tvrdohlavá a cílevědomá. Když si něco zamane, tak za tím přáním jde, až se jí splní. Takže svého vyvoleného uhání tak dlouho, až ho dostane. Muž musí splňovat její vysoká kritéria, musí být silný a tolerantní. Nestačí když se bude líbit pouze lvici, muž musí uspět i u jejích přátel, což není jednoduché. Lvice se ráda nechává hýčkat dary a drobnými pozornostmi. V sexu je ráda dominantní. Pokud ji chcete uspokojit, věnujte delší čas předehře. Partnera rafinovaně svádí, aby po ní toužil stále víc a víc. Očekává od něj neustálé lichotky a pozornosti. Je přímočará, dokáže si naplno užívat erotických radovánek. Když je v závalu vášní, můžete od ní čekat i nějaké to kousnutí nebo škrábnutí. Je schopna uspokojit i dva muže. Nepatří však k příliš vynalézavým a inovativním milenkám. Pokud je jí partner věrný, pak je věrná i ona jemu. Žena narozená ve znamení lva je velmi žárlivá, podvod by nikdy neodpustila. Když s partnerem nebude stoprocentně spokojená, hledá ihned jiného. Pokud ji partner dokáže zkrotit, zažije s ní vzrušující život.

Erotogenní zóny
Její nejcitlivějšími místy jsou vlasy, ouška, šíje a vnitřní stranu stehen. Hlazení ve vlasech, líbání na ušních lalůčcích a na krku považuje za neobyčejně vzrušující. Vyžaduje orální sex. V poloze nahoře dosáhne orgasmus, když ji její partner masíruje a olizuje bradavky. Její speciální erotogenní zónou jsou záda. Miluje masáž zad a při erotickém aktu jí nevadí ani škrábání a kousání.

Lev touží být obdivován. Je rád ve středu pozornosti. Muž narozený v tomto znamení je vášnivý, hrdý a pozorný. Po svém boku potřebuje krásnou a inteligentní ženu, která by ho dobře reprezentovala, ale nepřevyšovala. Ženy jsou důležitou součástí jeho života. Nejvíce lva přitahují ženy, které musí delší dobu dobývat. Pokud se mu nějaká žena zalíbí, nemívá problém získat její srdce. Žádná mu prostě neodolá. V sexu však vyžaduje od svých milenek podřízenost. Pokud partnerka od něj očekává něžné škádlení, mazlení a dlouhou předehru, je na špatné adrese. Rád jde rovnou na věc a chce být sexuálně uspokojen za všech okolností. Touží od partnerky slyšet hlasité povzdechy a sténání, aby byl ujištěn, že se jí sex s ním líbí. Překvapí vás obrovskou výdrží. Miluje orální sex, ale sám partnerku jazykem často neuspokojuje. Nemá moc rád experimentování. Je ješitný, musíte mu často opakovat, že on je ten nejlepší milenec. Velmi jej vzrušuje žena oblečená v průhledné noční košilce, krajkovém prádle a podvazcích. Je velmi žárlivý. Je schopen kontrolovat každý ženin pohyb. Rád veřejně flirtuje s jinými ženami, které také musí splňovat velmi přísná kritéria. Mívá záchvaty zuřivosti, proto vedle sebe potřebuje trpělivou a tolerantní partnerku.

Erotogenní zóny
Mezi jeho erotogenní zóny patří záda a vlasy. Na zádech se rád nechá partnerkou masírovat, třít a líbat. Když mu budete jemně česat vlasy bude ho příjemně mrazit po celém těle. Rád obdivuje vlasy své partnerky. Je posedlý svým penisem, věnujte mu proto hodně pozornosti Vyhovuje mi klasická misionářská poloha, kde může uplatnit svoji dominanci. Další oblíbenou polohou je ve stoje, kdy do partnerky proniká zezadu.
logo sms
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo tri65dni
logo tvp
hledat na Google v Česku Google v Česku
hledat na Google v Česku
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Neděle 14. 4. 2024 Svátek má Vincenc
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz