Erotický horoskop > kozoroh


kozoroh Ideální partneři::
Dobře vychází s vodnáři, rybami, býky, pannami, štíry a střelci. Problémy se naopak mohou vyskytnou při soužití s berany, raky a váhami.

Ženy narozené ve znamení kozoroha jsou ve vztazích velmi opatrné. Mohou působit i chladně a uzavřeně, uvnitř ale skrývají silné emoce a tělesné touhy. Jsou silné a realistické, nikdy se nevznáší ve svých myšlenkách v oblacích. Musí si být jisté, že muž je ten pravý, jinak všechny lichotníky odhání. Povrchní známosti zásadně odmítají. Mužům se rády líbí, proto si kupují luxusní sexy oblečení. Tato žena hledá seriózního a oddaného muže, o kterého se může opřít a cítit se s ním bezpečně. Vyvolenému dokáže, že není tou chladnou dámou, za kterou ji všichni považují. Začít se sváděním musí ale muž, ona by se jen těžko odhodlala. Žena narozená v kozorohu potřebuje vědět, že je pro muže ta nepřitažlivější a nejobdivovanější, pak už není k zastavení. Dbá na určitá pravidla. Před milováním se důkladně umyje a navoní. Pokud má na sex opravdu chuť, nepotřebuje mít dlouhou předehru. Pak jde všechno velmi rychle. Vydrží se milovat hodiny a od svého muže požaduje tutéž výdrž. Nevyžaduje žádné náročné sexuální polohy. Dokáže mít i několik orgasmů, které náležitě hlasitě prožívá. Pokud jí partner nestíhá dále uspokojovat, dráždí se sama prsty nebo robertkem až ke slastnému vyvrcholení. Ráda provádí i přijímá orální sex. Jediné co odmítá, je tvrdý živočišný sex. Myslí na budoucnost, proto preferuje finančně zajištěné muže, kteří něco ve společnosti znamenají. Díky tomuto postoji může být považována za vypočítavou. Sází jednoduše na jistotu. Je maximálně věrnou a oddanou partnerkou, což požaduje i od partnera.

Erotogenní zóny
Jejími erotogenními zónami jsou kolenní a ramenní jamky. Citlivá je však i na kloubech prstů, na kolenou a loktech. Všechny tyto ohyby ženě narozené v tomto znamení řádně masírujte vonnými olejíčky. Dobře se cítí v poloze nahoře. Získává tak přehled a může určovat tempo. Partner by neměl zapomínat na mačkání jejích prsou. Velmi rychle ji dostanete, když přistoupíte na dráždění poštěváčku. Z chvíli bude slastně vzdychat. Ráda objevuje různá mužská zákoutí, např. konečník. Při silném vzrušení vám může pokousat vaše pozadí.

Muž narozený v tomto znamení je velmi příjemný, milý muž, toužící po uznání. Je realista, ve všem postupuje podle přesného plánu. Žena mu musí lichotit, aby věděl, že je žádoucí. On je spíše málomluvný. Neumí dělat komplimenty a lichotit. Vyzařuje z něj určité kouzlo, které ženy rozpoznávají a reagují na něj. Myslí si, že ženy potřebují k lásce luxus, proto se snaží být v povolání úspěšný. V období dopívání se mu snaží zalíbit hodně dívek. On je spíše odhání, protože se bojí milostného zklamání. Jeho kritickým a zdlouhavým výběrem projde opravdu jen ta nejdokonalejší bytost. Ztracený čas, ve kterém se mohl věnovat sexuálním dobrodružstvím, se pak rychle snaží s vyvolenou dohnat. Kozoroh by si bez sexu svůj život rozhodně představit neuměl. Čím je starší, tím více má zkušeností a ví, jak ženu uspokojit. V sexu rád postupuje podle osvědčených vzorců, které už od mládí piluje a přivádí k dokonalosti. Chce prožívat vášeň a slastnou extázi. Kozoroha přitahují partnerky, které se mu dokáží přizpůsobit a sexuální um s ním pilovat k naprosté dokonalosti. Ještě víc ho žena vydráždí, pokud dělá chvilku drahoty než spolu skončí v objetí. Nemá problém svoji partnerku uspokojit. Neunaví se, dokud v ní nevyvolá slast. Při milování dbá na intimní domáckou atmosféru a příjemné okolí, tzn. pohodlná postel, svíčky, hudba, dobré jídlo… Je dokonalý milenec, který pozná, po čem jeho partnerka touží. Nerad však experimentuje, radši postupuje podle už vyzkoušených technik. Žádné odchylky od normálu nepřijímá. Co řekne, to sedí. Upřímnost může sebou přinášet i nepochopení. Jeho partnerka by měla být aktivní, ale ne jej dirigovat, spíše mu pomoct se rozjet a dodat sebedůvěru. Kozoroh vyčkává stydlivě v koutku a ona si pro něj musí zajít. Muž narozený ve znamení kozoroha je věrný. Pokud už se jednou rozhodne pro svatbu, je tento vztah skutečně na celý život, tím si může být partnerka jistá.

Erotogenní zóny
Jeho nejcitlivějšími místy jsou kolena. Kolena jsou častou opomíjenou částí těla, což je u kozoroha zásadní chyba. Tančete prsty kolem tohoto místa a lehce postupujte až k vnitřní straně stehen. Ženská kolena dokáže kozoroh hladit nekonečně dlouho. Dokáže být neuvěřitelné vášnivý, ale potřebuje mít vedle sebe tu správnou ženu, která by v něm probudila rozkoš.
logo sms
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo tri65dni
logo tvp
hledat na Google v Česku Google v Česku
hledat na Google v Česku
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Úterý 27. 2. 2024 Svátek má Alexandr
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz