Erotický horoskop > blíženci


blíženci Ideální partneři::
Ideálními partnery pro blížence jsou raci, lvi, váhy, vodnáři, berani a býci. Naopak ne příliš vhodnými partnery bývají panny, střelci a ryby.

Žena blíženec představuje vlastně několik žen v jedné. Nikdy ji nemůžete dobře znát, stále vás něčím překvapuje. Uspokojit všechny její proměnlivé tužby není vůbec jednoduché. Partnerem chce být hýčkána a obdivována. Pro milování potřebuje mít dostatek času a místa, nevyžaduje žádné neobvyklé prostory. Má ráda dlouhou předehru, vychutnává si každou sekundu milostného aktu. Kvůli své proměnlivosti může být i náladová, aby měla chuť na sex, musíte ji správně nažhavit. V ten správný okamžik sexuální nadrženosti uspokojí veškeré vaše přání a tužby. Zažijete s ní všechno. Umí skvěle flirtovat, něžně svádět, překvapí vás i tvrdým sexem. Může se milovat klidně každý den. Je to prostě jedinečná milenka. Nebrání se ani experimentům, může vás překvapit novým prádýlkem nebo erotickou hračkou. O sexu hodně přemýšlí, snaží se milence stále něčím překvapovat. Od něj vyžaduje, aby byl galantní, aktivní a úspěšný v povolání. Nikdy se ale nepřestává ptát, zda přece jen neexistuje muž, který by se k ní hodil lépe. Protože si tyto ženy nechtějí nechat ujít příležitost zažít něco nového, nebývají ve vztahu věrné. Při milostné extázi jí slíbíte úplně všechno. Všechny sliby bere vážně, takže pokud jí partner cokoli slíbí, chce také, aby to dodržel. Je přímá, co na srdci to na jazyku. Se svým partnerem chce být duševně i fyzicky spřízněna. Soulad je pro ní základem dobrého a dlouhodobého vztahu.

Erotogenní zóny
Jejími erotogenními zónami jsou především ruce a ramena. Stačí jeden pevný stisk mužovy ruky a už ví, zda by mohl být jejím milencem. Ráda partnera hýčká a hladí a od něj vyžaduje totéž. Ve fázi předehry se nebrání kombinovat vášnivé líbání s masáží citlivých míst mužského těla. Žena narozená v tomto znamení má obratné prstíky, velmi dobře ví, jak a kde prozkoumávat partnerovo tělo.

Blíženec není schopen se delší dobu soustředit na jediný objekt. Má v sobě uvězněny dva protichůdné charaktery, které způsobují jeho proměnlivost a změny. Jeho partnerka musí být připravena na časté výkyvy nálad. Je milým, zábavným a šarmantním společníkem, kterého baví se ženě dvořit a flirtovat s ní. Blíženec je muž mnoha překvapení a rozporů. Je to věčně mladistvý snílek plný nápadů. V lásce a sexu chce všechno vyzkoušet a prozkoumat. Je fascinován experimenty a erotickými hrami. Jednou bude on učitel a ona jeho malá žačka, jindy bude opravář a ona panička, která nemá doma manžela. S ním se partnerka nebude opravdu nikdy nutit. Vždy ji dokáže něčím novým a originálním překvapit. Mistrovsky ovládá předehru. Nemluví, jen nechává za sebe hovořit své ruce, které prozkoumají každý kousek ženina těla. Od něžného hlazení, hnětení, mačkání, kousání až k sladkému mučení. Až když už žena nemůže slast vydržet, tak do ní vstoupí a rychle ji přivede k orgasmu. Z blížence vyzařuje energie, porozumění a bezpečí. Rád je ve středu pozornosti. Jako výborný vypravěč baví společnost svými historkami, často i o přimyšlených erotických vítězstvích. Nemá rád dominantní ženy. Partnerka, která si jej chce získat, musí pro něj být každý den něčím nová, jinak vztah dlouho nevydrží.

Erotogenní zóny
Mezi jeho erotogenní zóny patří ruce, paže a ramena. Blíženec rád bloudí po partnerčině těle rukama a jemně ji masíruje. Také on miluje jemnou masáž zad, která ho silně vzruší, pokud jej partnerka masíruje nahá a přitom se tu a tam dotkne svou bradavkou jeho těla. Není nejtalentovanější v orálním sexu. O to raději líbá, saje a jemně kouše milenčiny prsty u nohou a rukou.
logo sms
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo tri65dni
logo tvp
hledat na Google v Česku Google v Česku
hledat na Google v Česku
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Pátek 1. 12. 2023 Svátek má Iva
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz