Krátký popis:je přiměřeně odvážný a troufalý
Příznivý den: středa
Příznivá čísla: 2,6,7
Nejvhodnější partner: Krysa, Drak, Opice, Kohout
Neutrální spojení: Tygr, Krysa, Zajíc, Opice
Nepříliš vhodný partner: Buvol, Had, Koza, Kohout

Lidé narozeni ve znamení Tygra jsou plní energie. Jsou temperamentní, výbušní a sebevědomí. Nejsou příliš zodpovědní. Jsou to rebelové, těžce přijímají autoritu a vždy si jdou svou cestou. Jsou rození vůdci a bojovníci se spoustou nápadů. Mívají štěstí, ale někdy se jim opravdu nedaří. Touží po obdivu. Snaží se na okolí velmi působit. Tygr je bezstarostný, neukázněný a neklidný. Jedná velmi zbrkle a emotivně. Do všeho se vrhá s vervou a naplno. Dokáže se pro věc rychle nadchnout, často však tento zájem rychle ochladne. Málokdy dotáhne něco až do konce.
V své profesi si lidé ve znamení Tygra počínají cílevědomě, ale záleží hodně na jejich momentálních cílech. Ty se mohou velmi často měnit podle zájmů. Snaží se vnést do pracovního prostředí nového ducha a zároveň by rádi povýšili. Jsou to buřiči, ale často se jim podaří uspět. Jako nadřízený je Tygr velmi výrazná osobnost a velmi pozitivně působí na své podřízené.
Lidé narozeni v tomto znamení bývají v lásce někdy nestálí, ale pokud opravdu milují, tak pořádně. Partner se do Tygra většinou velmi rychle zamiluje. Zřejmě kvůli jeho temperamentu. Dokáží se také vžít do pocitů jiných a nabídnout jim to, po čem touží.

Známé osobnosti, narozené v tomto znamení:
Rosie O'Donnell, Jodie Foster, Emily Dickinson, Natalie Wood, Stevie Wonder, Dwight D. Eisenhower, Marilyn Monroe, Demi Moore, Sun Yat-sen, Garth Brooks, Rush Limbaugh, Lionel Ritchie, Kenny Rogers, Mel Brooks, Tom Cruise, Queen Elizabeth II, John Steinbeck, Jean Kirkpatrick, Paula Abdul, Leonardo DiCaprio, Peter Gabriel, Charles Lindbergh, Marco Polo, Mark Spitz, Ludwidg van Beethoven a Roberta Flack. De Gaulle ,A. Chomejní
logo sms
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo tri65dni
logo tvp
hledat na Google v Česku Google v Česku
hledat na Google v Česku
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Úterý 7. 2. 2023 Svátek má Veronika
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz