Krátký popis:inteligentní a vtipní
Příznivý den: sobota
Příznivá čísla: 0,4,7
Nejvhodnější partner: Krysa, Buvol, Drak, Opice, Kohout
Neutrální spojení: Koza, Pes, Zajíc
Nepříliš vhodný partner: Kůň, Prase, Had, Tygr

Lidé narozeni v roce Krysy působí na okolí jako okouzlující lidé. Mohu se jevit jako mírumilovná stvoření, ale za jejich seriózním zevnějškem se skrývá svárlivost a náladovost. Mohou být také velmi agresivní. Mají elegantní projev a umí se vlichotit do přízně druhých. Lidé ve znamení Krysy se rádi pohybují ve společnosti, dostávají se však často do konfliktu. Mívají spoustu známých, avšak jen málo opravdových přátel. A to z prostého důvodu – nikomu nevěří. Navenek své city příliš neprojevují a svůj šarm využívají k ukrytí svých tajemství. Krysy dovedou podpořit své blízké a to i finančně. Snaží se zajistit se na stáří či na horší časy. Mají velký smysl pro fantazii, jsou tvůrčími typy. Bývají kritické, ale jejich úsudek není vždy adekvátní. Za svým cílem jdou tvrdohlavě. U těchto lidí převažují intelektuální schopnosti nad schopnostmi fyzickými.

V zaměstnání dokáže Krysa uplatnit svůj organizační talent. Nelíbí se jí plýtvání a zahálka. Pokud ji někdo vyvede z míry, dokáže být velmi kousavá. Pracuje spolehlivě a velmi se snaží. Jako nadřízený se někdy povyšuje nad ostatní a stává se pro ostatní nesnesitelnou. Ví sice jak peníze vydělat, ale také jak je rychle utratit. může se však stát i hazardním hráčem. Což může její kariéře uškodit. Bývá také dobrými dárci a sponzory.

V milostném životě je Krysa velmi smyslná a přitažlivá. Dovede být také velmi pozorná, i když ji to občas stojí velké přemáhání. Málokdy k někomu přilne, obvykle jí hodně záleží ne sexu. Žena tohoto znamení také hodně lpí na rodině a udělá pro ni maximum. Muž nebere lásku tak vážně.

Známé osobnosti, narozené v tomto znamení:
William Shakespeare, Princ Charles, Al Gore, George Washington, T.S. Eliot, Wolfgang Amadeus Mozart, Claude Monet, Queen Elizabeth the Queen Mother, Marlon Brando, George Bush, Jimmy Carter, Louis Armstrong, Hugh Grant, Alan Alda, Sean Penn, Truman Capote, Irving Berlin, Donna Summer, Olivia Newton John, Joseph Hayden, Antonio Banderas, Doris Day, Clark Gable, Yves St Laurent, Gene Kelly a Andrea Lloyd Webber, Nixon, Lev Nikolajevič Tolstoj
logo sms
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo tri65dni
logo tvp
hledat na Google v Česku Google v Česku
hledat na Google v Česku
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Sobota 23. 10. 2021 Svátek má Teodor
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz