Krátký popis:mají pevný charakter
Příznivý den: středa
Příznivá čísla: 2,3,5
Nejvhodnější partner: Opice, Krysa, Zajíc, Kohout, Pes
Neutrální spojení: Buvol, Koza, Prase
Nepříliš vhodný partner: Tygr, Drak, Had, Kůň

Nenápadnost, pomalost a metodičnost charakterizují člověka narozeného ve znamení Buvola. Jsou to samotáři a melancholici, kteří si naplánují každý rok dopředu. Dovedou lpět na svých předsevzetích, dokud je nesplní. Někdy lpí na povinnostech až fanaticky. Ačkoli působí klidným a vyrovnaným dojmem, mají násilnickou povahu. Jejich výbuchy citů mohou být pro okolí velmi nebezpečné. Častou příčinou jejich hněvu je zklamání. Bývají oddaní, ale nepřipustí , aby tato jejich vlastnost byla zneužívána. Lidé v tomto znamení si velice váží své rodiny. Často mívají velmi konzervativní názory. Nejsou příliš přizpůsobiví, drží se své cesty a stylu. Jsou dogmatičtí a tvrdohlaví.

Pracují usilovně a nejen pro sebe. Jsou tu svědomití pracovníci. Ačkoli jsou tito lidé velmi talentovaní, vynikají obzvláště v manuálních oborech. Odmítá pomoc ostatních, ale pro druhé dokáže udělat moc a to bez očekávaného vděku. Měli by se vyhýbat práci ve skupině, neboť ve styku s lidmi jsou poněkud neohrabaní. Ani příliš komplikovaná jednání a cestování není pro ně to pravé. Buvol pracuje raději v klidu v kanceláři. Je zodpovědný a poctivý.

Pro svou přehnanou upjatost k rodině, vyžadují tito lidé od svého partnera a dětí bezvýhradnou poslušnost. Jsou věrnými milenci, ne však příliš romantičtí. Nikdy se plně neotevřou. Lásku berou spíše jako povinnost a je jen málo takových, kteří je dokáží přimět k romantickým činům.

Známé osobnosti, narozené v tomto znamení:
Waren Beatty, Bill Cosby, Madeleine Albright, Margaret Thatcher, Bruce Springsteen, Vincent Van Gogh, Jon Bon Jovi, Charlie Chaplin, Aristotle, Robert Kennedy, Dustin Hoffman, Adolf Hitler, Richard Burton, Kate Moss, Meg Ryan, George Clooney, Sammy Davis Jr., Anthony Hopkins, Saddam Hussein, Heather Locklear, Eddie Murphy, Jane Fonda, Princess Diana, Meryl Streep, Sigorney Weaver, Jim Carrey, Gerard Ford, Walt Disney, Paul Newman, Napoleon a Jack Nicholson.
logo sms
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo tri65dni
logo tvp
hledat na Google v Česku Google v Česku
hledat na Google v Česku
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Sobota 23. 10. 2021 Svátek má Teodor
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz